چگونه Aodong Packaging Machinery به "کیفیت بالا و قیمت پایین" نهایی رسیده و تجارت خود را در خارج از کشور گسترش می دهد؟

December 26, 2020

آخرین اخبار شرکت چگونه Aodong Packaging Machinery به "کیفیت بالا و قیمت پایین" نهایی رسیده و تجارت خود را در خارج از کشور گسترش می دهد؟

در هر بازاری حداقل 60٪ مشتریان نسبت به قیمت محصولات حساس هستند.پیمودن مسیر پیشرفته به طور کلی به موانع فنی بالا و سود بالای محصول نیاز دارد ، اما به پشتیبانی مداوم از استعدادهای پیشرفته و تجهیزات پردازش پیشرفته نیاز دارد.و اگر حجم را بردارید ، باز هم می توانید در زمینه سود کم سود کسب کنید.این مدل ساده نیست.

ساخت ماشین آلات به جزئیات بستگی دارد ، که باعث می شود برخی از مشتریان احساس "کیفیت بالا و قیمت پایین" کنند ، که آسان نیست.به مدت 20 سال احساس "کیفیت بالا و قیمت پایین" برای همه مشتریان داخلی و خارجی آسان نیست.بنابراین ، بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه Hebei Aodong Packaging Machinery Manufacturing Co.، Ltd. ، یعنی "LUM Lu's Machinery" این کار را انجام می دهد!

با تکیه بر عملکرد هزینه برای درآمدزایی و توسعه بهتر و بهتر در بازارهای خارجی ، 20 سال ادامه داشت

عصر 9 آوریل ، "LUM Lushi Machinery" با دقت تمام یک رویداد جشن 20 سالگرد را در شانگهای ترتیب داد.با موضوع "پایدار برای بیشتر" ، "LUM Lu's Machinery" نزدیک به صد مهمان چینی و خارجی را دعوت کرد که بیشتر آنها رئیس کارخانه های کارتن سازی در خارج از آسیای جنوب شرقی ، آسیای میانه ، اروپا و مناطق دیگر بودند تا 20 سال توسعه را جشن بگیرند دستاوردها

شرکت ساخت ماشین آلات بسته بندی Hebei Aodong ، آموزشی ویبولیتین "LUM Lu's Machinery" در سال 1999 تاسیس شد. این یک محصول با کیفیت بالا است که توسط دفتر نظارت بر کیفیت و فنی استان هبی تأیید شده است.این حق واردات و صادرات کالا از گمرک جمهوری خلق چین را دارد.واحد طولانی

"LUM Lu's Machinery" در زمینه تحقیق و توسعه ، ساخت و فروش خطوط تولید مقوا راه راه با سرعت متوسط ​​و سریع 3 لایه ، 5 لایه و 7 لایه و تجهیزات پشتیبانی کارتن تخصص دارد.این محصولات به ایالات متحده ، روسیه ، ترکیه ، کره جنوبی ، مصر ، هند ، ایران ، پاکستان ، ویتنام ، مکزیک ، عربستان سعودی ، امارات ، ساموآ ، آفریقای جنوبی فروخته می شود و بیش از 30 کشور جهان از کاربران تمجید و تمجید کرده اند.

بله ، اگرچه بازار ماشین آلات بسته بندی راه راه چین بسیار گسترده است ، تجارت "LUM Lu's Machinery" عمدتا صادرات تجهیزات است.با تکیه بر رقابت قوی قیمت ، "LUM Lushi Machinery" وارد بسیاری از بازارهای خارجی شده و هر چه بهتر و بهتر در حال توسعه است.به عنوان مثال ، در حال حاضر نزدیک به 40 خط کاشی در بازار هند و 5 خط در ویتنام وجود دارد.براق

با هدف "ثبات غیر قابل اعتماد ، کیفیت بالا و قیمت پایین" ، چگونه می توان به محصول نهایی دست یافت؟

برای رسیدن به محصول نهایی ، همان محصول ، قیمت کاملاً پایین تر است.با همان قیمت ، کیفیت کاملاً بهتر است.چگونه انجامش بدهیم؟"LUM Lushi Machinery" 20 سال تجربه در این زمینه دارد ، چه کار دیگری انجام می دهد؟

عصر همان روز ، در آغاز جشن بیستمین سالگرد ، آقای لو دونگ ، مدیر کل "LUM Lu Machinery" ، در سخنرانی خوش آمد گویی خود گفت:

از همه شما برای شرکت در بیستمین سالگرد جشن Aodong تشکر می کنم ، و از مشتریان و دوستانی که به مدت 20 سال در توسعه Lin Cheng کمک و پشتیبانی کرده اند سپاسگزارماز سال 2019 ، شرق استرالیا از پنج جنبه شکست خواهد خورد:

ابتدا از نظر مدیریت ، ساختار سازمانی را بازسازی و بهینه کنید.

دوم ، استاندارد و فرآیندهای تولید را استاندارد کرده و کیفیت تولید را درک کنید.

سوم ، ایجاد یک تیم فروش عالی و ایجاد تیم فروش Lin Cheng در مناطق مختلف.

چهارم ، قرار دادن محصول با دقت: برای بیشتر پایدار است.

پنجم ، تأسیس دفاتر پس از فروش در چندین بازار خارجی بالغ.