Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd.

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • ویدئو
  • تصاویر
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا
نوع کسب و کار: سازنده
مارک های: بسته AD
تعداد کارمندان: 50~100
فروش سالانه: 10000-500000
سال تاسیس: 2000
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
معرفی

     شرکت ساخت ماشین آلات بسته بندی Cangzhou AoDong ، با مسئولیت محدود در سال 1999 و با کیفیت بالا ساخته شده است ، توسط اداره نظارت بر کیفیت و فنی استان هبی ، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001 و گواهینامه CE اروپا. شرکت ما همچنین واردات گمرک جمهوری خلق چین و صادرات حق و واحد بسته بندی اتحادیه افتخار واحدها ، دارای یک تیم تحقیق و توسعه درجه یک ، مهندسان فنی ، استعدادهای عالی مدیریتی و تیم بازاریابی داخلی و خارجی است.

چین Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 0

محصولات ما عمدتا به آمریکا ، روسیه ، ترکیه ، کره ، مصر ، هند ، ایران ، پاکستان ، ویتنام ، مکزیک ، عربستان سعودی ، امارات متحده عربی ، ساموآ ، آفریقای جنوبی و 30 کشور دیگر و غیره صادر می شود. ما شعبه خود را در بازار خارج از کشور. همچنین ، در خانه و خارج از کشور ارزیابی و قدردانی زیادی به دست می آوریم. ما فرهنگ شرکت "در صورت آب خوب ، دنیا را با فضیلت نگه دارید" را حفظ می کنیم و تجارت "برای رسیدن به رضایت مشتری" همه جزئیات را از دست ندهیم فلسفه ، و تعالی محصولات!طی دهه های گذشته ، محصولات این شرکت موفق به کسب گواهینامه های "محصولات با کیفیت هبی" ، "جایزه پیشرفت علم و فناوری" و عنوان افتخاری دولتی در سطح استان ها و شهرداری ها شده اند!

چین Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

چین Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 2چین Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 3چین Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 4

 

تاریخ

با شروع از سال 1999 ، Hebei Aodong LUM با سالها پیشرفت مداوم به پیشرفت های فنی و ارتقا up فوق العاده ای در فناوری تولید دست یافته است. اکنون این شرکت به یک شرکت با تکنولوژی پیشرفته تبدیل شده است که تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش و خدمات را ادغام می کند. در عین حال ، این شرکت متعهد به ارائه خدمات به مشتریان می باشد. ارائه تجهیزات بسته بندی راه راه با عملکرد پایدار ، مشاوره فنی و برنامه ریزی کل کارخانه. این تجهیزات به بیش از 80 کشور و منطقه در سراسر جهان صادر می شود و توسط مشتریان شناخته شده و مورد اعتماد است. هبی لینچنگ در شرق جهان ایستاده است و به یک صنعت بین المللی بسته بندی کارتن در یک ستاره درخشان تبدیل شده است.

سرویس

   Hebei Aodong LUM به عنوان یک رهبر در صنعت ماشین آلات راه راه ، همیشه به ادغام و بهبود تکنولوژی و کیفیت پایبند است ، و به فرهنگ سازمانی "خوبی مانند آب ، فضیلت و ارزش است" پایبند است ، به طور مداوم به دنبال پیشرفت ها و نوآوری ها ، خیاطی به نیازهای مشتری و خدمت به جهان با صداقت صنعت بسته بندی.برای مدت زمان طولانی ، Hao Ao Dongcheng همیشه بر اساس قدرت تولید قوی به عنوان سنگ بنای توسعه ، با قدرت تحقیق و توسعه قوی به عنوان تضمین کیفیت ، و سیستم خدمات عالی به عنوان گسترش نام تجاری ، بهبود جامع مدیریت سیستماتیک شرکت و تلاش برای ایجاد ماشین آلات راه راه جهانی با ارزش تر ، مارک LUM را تولید می کنند.

تیم ما

 

ما کورکورانه به دنبال سرعت بالا نیستیم ، بلکه برای اطمینان از کیفیت پایدار و عملکرد پایدار تجهیزات با سرعت فعلی و صرفه جویی در مصرف انرژی برای مشتریان هستیم.
بسیاری از شرکتهای بزرگ در زمینه تجهیزات پرسرعت فعالیت دارند.ما چندین سال است که تجهیزات کم سرعت را انجام می دهیم و اکنون نیز یک خط کاشی با سرعت متوسط ​​250 متر در دقیقه انجام می دهیم.
تنها هدف ما جلب رضایت مشتری است.برای پاسخگویی به نیازهای مشتری ، اینگونه نیست که من تجهیزات درست می کنم و سپس به سراغ مشتری می روم ، بلکه مشتری به ما می گوید که چه تجهیزات لازم است و ما آن را برای او سفارشی می کنیم.
"مشتریان درک درستی ندارند ، بنابراین ما مجبور به تولید و اشتراک بیشتر هستیم. سعی می کنیم تجهیزات استاندارد و نه پیکربندی ساده در اختیار آنها قرار دهیم. همچنین باید مفاهیم پیکربندی تجهیزات منطقی تری را با آنها به اشتراک بگذاریم ، مانند: با توجه به مشتریان موجود ، مشتریان بالقوه ، با توجه به تجهیزات با توجه به صنعت خدمات ، منطقه و روند اقتصادی و غیره انتخاب می شوند. به عنوان مثال ، دستیابی به حداکثر بهره وری با حداقل سرمایه گذاری و عملکرد پایدار تجهیزات بسیار مهم است. ، پس انداز سود است ؛ هر 1٪ پس انداز اصلی کاغذ ، سود را می توان 0.6٪ افزایش داد. ما به مشتریان در مورد چگونگی پس انداز کاغذ خام ، صرفه جویی در چسب ، صرفه جویی در مصرف برق ، صرفه جویی در بخار و غیره توصیه خواهیم کرد. به طور خلاصه ، ما همه کار ممکن را برای پیاده سازی سرویس انجام خواهیم داد. "
پس از بیست سال کار سخت و بارندگی ، "LUM Lu's Machinery" اکنون در یک نقطه شروع جدید ایستاده است و دوباره با موج در حال پیشرفت است.تجهیزات "پایدار و نامحدود" و خدمات عالی هستند.در 20 سال آینده ، آرزو می کنم که "LUM Lushi Machinery" تصویری باشکوه تر در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد و حرکتی زیبا تر داشته باشد.

چین Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

چین Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

چین Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. نمایه شرکت 2