خط تولید

شرکت ساخت ماشین آلات بسته بندی Cangzhou AoDong ، با مسئولیت محدود در سال 1999 و با کیفیت بالا ساخته شده است ، توسط اداره نظارت بر کیفیت و فنی استان هبی ، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بین المللی ISO9001 و گواهینامه CE اروپا. شرکت ما همچنین واردات گمرک جمهوری خلق چین و صادرات حق و واحد بسته بندی اتحادیه افتخار واحدها ، دارای یک تیم تحقیق و توسعه درجه یک ، مهندسان فنی ، استعدادهای عالی مدیریتی و تیم بازاریابی داخلی و خارجی است.

 

Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0

 

Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 1

                      

 

Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 2

 

 

OEM / ODM

محصولات ما عمدتا به آمریکا ، روسیه ، ترکیه ، کره ، مصر ، هند ، ایران ، پاکستان ، ویتنام ، مکزیک ، عربستان سعودی ، امارات متحده عربی ، ساموآ ، آفریقای جنوبی و 30 کشور دیگر و غیره صادر می شود. ما شعبه خود را تنظیم کرده ایم در بازار خارج از کشور. همچنین ، در خانه و خارج از کشور ارزیابی و قدردانی زیادی را به دست می آوریم. ما از فرهنگ شرکت "در صورت آب خوب ، دنیا را با فضیلت نگه دارید" حمایت می کنیم و "برای رسیدن به رضایت مشتری همه جزئیات را از دست ندهید" فلسفه تجارت ، و تعالی محصولات! طی دهه های گذشته ، محصولات این شرکت موفق به کسب گواهینامه های "محصولات با کیفیت هبی" ، "جایزه پیشرفت علم و فناوری" و عنوان افتخاری دولتی در سطح استان ها و شهرداری ها شده اند!

تحقیق و توسعه

با هدف "ثبات غیر قابل اعتماد ، کیفیت بالا و قیمت پایین" ، چگونه می توان به محصول نهایی دست یافت؟
برای رسیدن به محصول نهایی ، همان محصول ، قیمت کاملاً پایین تر است.با همان قیمت ، کیفیت کاملاً بهتر است.چگونه انجامش بدهیم؟"LUM Lushi Machinery" 20 سال تجربه در این زمینه دارد ، چه کار دیگری انجام می دهد؟
1 ، از نظر مدیریت ، بازسازی و بهینه سازی ساختار سازمانی.
2 ، استاندارد و فرآیندهای تولید را استاندارد کرده و کیفیت تولید را درک کنید.
3 ، یک تیم فروش عالی راه اندازی کنید و تیم فروش لین چنگ را در مناطق مختلف ایجاد کنید.
4 ، موقعیت دقیق محصول: پایدار برای بیشتر.
5 ، دفاتر پس از فروش در چندین بازار خارجی بالغ ایجاد کنید.
20 سال آینده برای Australia East در سال 2019 آغاز می شود. افراد Aodong به همه مشتریان خدمات ارائه می دهند و به شیوه ای سالم به جامعه باز می گردند.

Cangzhou Aodong Light Industry Machinery Equipment Co., Ltd. خط تولید کارخانه 0