مزایای ماشین آلات Aodong "ماشین آلات راه راه ، تجهیزات کارتن"

December 26, 2020

آخرین اخبار شرکت مزایای ماشین آلات Aodong "ماشین آلات راه راه ، تجهیزات کارتن"

به دلیل 20 سال تجمع صنعت ، "LUM Lushi Machinery" می تواند از ساختار مکانیکی ، عملکرد ، هزینه هر قسمت از خطوط کاشی و تجهیزات کارتن و همچنین از کیفیت و منشأ هر لوازم جانبی آگاهی داشته باشد.

به منظور دستیابی به "پایدار برای بیشتر" ، هیچ تلاشی روی محصول نمی توان انجام داد.

آقای یو کسای یو در سخنرانی خود فاش کرد که آنچه "LUM Lushi Machinery" در حال حاضر انجام می دهد ساخت یک مارک عالی از تولید کننده ماشین آلات راه راه ، تولید تجهیزات پایدار است که بتواند نیازهای مشتری را برآورده کند ، کیفیت تجهیزات و خدمات را تضمین کند و رقابت را حفظ کند. تجهیزات از توسعه پایدار "LUM Lushi Machinery" اطمینان می دهند.

آقای یو کسائیو مزایای محصول این شرکت را معرفی کرد: اجرای خط کاشی "LUM Lu's Machinery" می تواند باعث صرفه جویی در 20-30٪ بخار ، 20-30٪ برق و 20-30٪ چسب شود.

وی همچنین دستگاه کاست LUM-D 320/360 یک طرفه (سرعت خودرو به ترتیب 150 متر در دقیقه و 200 متر در دقیقه) ، خط تولید تک وات LUM-B ، خط کاشی LUM-A / B / C را معرفی کرد. ، و برش آب چاپ دستگاه شکاف برش قالب.

آقای یو فاش کرد که یک مشتری در اردن یک خط کاشی "LUM Lu's Machinery" خریداری کرده است که از 3 سال قبل تاکنون در حال فعالیت است.آنها از کیفیت مقوا بسیار راضی هستند ، بنابراین سفارش خط جدیدی از "LUM Lu's Machinery" را دادند.

"LUM Machinery" به منظور تحویل تجهیزات پایدار به مشتریان و ارائه خدمات عالی ، یکی از آنها ایجاد مراکز فروش و خدمات در بازارهای خارج از کشور مانند هند است.مورد دیگر توسعه سرعت 250m / min مطابق با نیاز مشتری است سوم تولید تجهیزات بیشتر مانند 150m / min ، 200m / min خطوط کاشی و 100m / min خطوط کاشی برای تأمین انعطاف پذیر نیازهای مشتریان مختلف .

آودونگ همیشه به طور عمده در تجهیزات با سرعت پایین و متوسط ​​مشغول بوده است.ما هنوز هم باید کیفیت خطوط کاشی را با سرعت زیر 200 متر در دقیقه ارتقا دهیم و آنها را به بالا و پایین گسترش دهیم.رو به بالا انجام خطوط کاشی با سرعتی بالاتر از 250 متر در دقیقه است و برای پایین تر انجام محصولات متنوع تر است ، مانند دستگاه یک طرفه نوع کاست که با سرعت کم طراحی شده است.

بازار تجهیزات کم سرعت و متوسط ​​ذاتاً به قیمت حساس است و امتیاز سود ما بسیار پایین است.ما فقط می توانیم کمیت بخواهیم ، بیشتر رضایت مشتری را جلب کنیم ، فروش بیشتری داشته باشیم و آنچه دیگران انجام نمی دهند را انجام خواهیم داد.

به عنوان مثال ، در بازار هند ، ما در حال حاضر 38 خط کاشی سه لایه و پنج لایه داریم و اخیراً نزدیک به 40 خط برای نصب وجود دارد.ما در این رویداد میهمانان هندی زیادی داشتیم و آنها برند ما را شناختند.در بازار ویتنام ، ما همچنین 5 خط کاشی داریم و نیروی فروش را افزایش می دهیم.